День захисників і захисниць України, День українського козацтва
![](http://sc19.website/wp-content/uploads/2023/10/screezhzhnshot-300x200.png)
Учні школи долучилися до загальнообласного уроку звитяги “Герої рідного краю”, вшанували захисників і захисниць нашої держави – наших сучасників, які боронять незалежність України, та згадали про українців, які жертвували своїм життям заради Батьківщини від часів козаччини до років визвольного руху у двадцятому столітті. З Днем захисників та захисниць України! Висловлюємо всім захисникам та захисницям України глибоку вдячність за мужність, звитягу
» Read more