Свято останнього дзвоника
![](http://sc19.website/wp-content/uploads/2023/08/5ed0ffb22ee67531524583-300x200.jpg)
Пролунав останній дзвоник, і цей день став символом завершення нашої спільної подорожі у 2022-2023 навчальному році. Він нагадує нам про всі зусилля, які ми доклали, і всі досягнення, які ми отримали. Та цей останній дзвоник позначає не тільки кінець навчального року, але й початок нових можливостей і пригод. Нехай випускники розпочнуть свій шлях у дорослому житті та здійснять свої мрії.
» Read more